Region

Zamknij

Dodaj komentarz

Oleszkiewicz w MKS-ie MOS Konin. Ma na swoim koncie medal Mistrzostw Polski Juniorek

20:16, 18.08.2020 Aktualizacja: 09:09, 10.10.2025
Skomentuj Oleszkiewicz w MKS-ie MOS Konin. Ma na swoim koncie medal Mistrzostw...

Brązowa medalistka Mistrzostw Polski Juniorek wzmocniła drugoligową drużynę konińskich koszykarek. W nowym sezonie w hali przy ul. Dworcowej zagra Aleksandra Oleszkiewicz. Ta dziewiętnastoletnia koszykarka jest wychowanką MKS-u Kusy Szczecin. Później trenowała w Szkole Gortata, a w sezonie 2017/2018 reprezentowała barwy zespołu juniorek MKS-u MOS Konin. Z drużyną z naszego miasta awansowała do ćwierćfinałów mistrzostw Polski. W następnej edycji rozgrywek Oleszkiewicz sięgnęła z Eneą AZS Poznań po brązowy medal Mistrzostw Polski Juniorek. Teraz podejmie studia w konińskiej PWSZ i ponownie założy koszulkę z herbem MKS-u MOS, by reprezentować koniński klub w drugoligowych rozgrywkach seniorek. Do tej pory MKS MOS potwierdził pozostanie w drużynie kilku zawodniczek z poprzedniego sezonu. Mowa o: Wiktorii Orchowskiej, Kamili Rogulskiej, Wiktorii Kudroń, Nikoli Kurtas, Wiktorii Wróbel i Małgorzacie Kutkowskiej. fot. Enea AZS Poznań

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%