Górnik Konin bez licencji na występy w trzeciej lidze. Taką decyzję podjął organizujący te rozgrywki w najbliższym sezonie – Pomorski Związek Piłki Nożnej. Zdaniem Pomorskiego ZPN-u – Górnik Konin naruszył rażąco przepisy finansowe i infrastrukturalne. Chodzi o stadion i zaległości w stosunku do ZUS-u. Pierwsza kwestia – jak tłumaczą klubowe władze – jest już rozwiązana. Górnik zmieni mały stadion przy ul. Dmowskiego na większy – przy ul. Podwale. Jak informuje prezes Górnika, Mateusz Michalski – niebawem mają być też uregulowane problemy z ZUS-em. Na odwołanie od decyzji Pomorskiego ZPN-u Górnik ma pięć dni. Licencje dostało pozostałych jedenaście klubów drugiej grupy III ligi, w tym Sokół Kleczew. Z udziału w rozgrywkach zrezygnowała drużyna Gromu Nowy Staw.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz