Żagle, tenis, piłka nożna i pływanie. Taką sportową ofertę zajęć na ferie ma dla konińskiej młodzieży nasz MOSiR. Atrakcje zaczną się 24 stycznia i potrwają do 9 lutego. Na początek – w hali sportowej przy ul. Dworcowej będzie drugi Piknik Żeglarski „Na sucho”. Od 27 styczna będzie można korzystać z kręgielni i grać w bilard na „Rondzie”. W tamtejszym basenie będzie też wodny tor przeszkód. W hali „Rondo” nie zabraknie też piłkarskiej rywalizacji w ramach „Feriady” 2020. Jak zawsze zorganizowany zostanie również zimowy kurs pływania. W hali przy ul. Popiełuszki będzie z kolei Akademia Tenisowa.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz