Konin drugi wśród wielkopolskich jednostek samorządu terytorialnego w Systemie Sportu Młodzieżowego w 2019 r. Nasi sportowcy wyprzedzili wszystkie większe miasta w województwie za wyjątkiem Poznania. Podsumowanie roku zorganizowano w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego. Nasze miasto reprezentował tam zastępca prezydenta Konina, Witold Nowak. – Wszystkim zawodnikom, trenerom i działaczom dziękuję za zaangażowanie i gratuluję wyników, które sprawiły, że z rąk marszałka województwa wielkopolskiego, Marka Woźniaka, mogłem odebrać tę statuetkę. Poznania nie wyprzedzimy, bo to nieco inna liga, dlatego to drugie miejsce to niezwykły powód do radości – powiedział odpowiedzialny za sport w konińskim magistracie, Witold Nowak. Najlepsze miasta, gminy i kluby sportowe otrzymały w urzędzie marszałkowskim nagrody, wyróżnienia i stypendia. Fot. Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego (umww.pl)
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz