Region

Zamknij

Dodaj komentarz

Medyk zagra w ćwierćfinale pucharu Polski z Górnikiem Łęczna. Tak wylosowano w PZPN-ie

14:35, 02.06.2023 Aktualizacja: 18:54, 26.10.2025
Skomentuj Medyk zagra w ćwierćfinale pucharu Polski z Górnikiem Łęczna. Tak...

To będzie przedwczesny finał. Piłkarska centrala rozlosowała pary ćwierćfinału kobiecego pucharu Polski. Już na tym etapie krajowy wicemistrz, a więc Medyk Konin trafił na mistrza Polski – Górnika Łęczna. Dwie najlepsze kobiece drużyny w kraju w pucharze Polski spotykają się praktycznie co roku. Bardzo dawno nie zdarzyło się jednak, aby trafiły na siebie już w ćwierćfinale. W ostatnich latach były to najczęściej finały. W ubiegłym roku Medyk, który sięgnął ostatecznie po puchar, pokonał Górnika w półfinale. Co ważne, od tego roku – od ćwierćfinałów – spotkania pucharu Polski będą rozgrywane w systemie mecz-rewanż. Pierwsza potyczka Medyka z Górnikiem będzie w Koninie 15 lutego. Jest się o co bić – bo nagroda za zdobycie pucharu Polski to czterysta tysięcy złotych, a to w kobiecym futbolu kwota niebagatelna. A oto pozostałe pary ćwierćfinałów: GKS Katowice zagra z UKS-em SMS Łódź, KKP Bydgoszcz z Olimpią Szczecin, a Czarnych Sosnowiec czeka pojedynek z Tarnovią Tarnów.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%