To były przedostatnie zmagania konińskich golfistów w tym roku. Członkowie Konińskiego Klubu Golfowego rywalizowali w Turnieju Andrzejkowym. Imprezę zorganizowano na polu w Golinie-Kolonii. Najlepszy okazał się Dariusz Karmowski (70 uderzeń), który wyprzedził na podium: Marcina Sośnickiego (73 uderzenia) i Piotra Zbyszewskiego (73 uderzenia). W klasyfikacji uwzględniającej poziom zaawansowania zawodników zwyciężył Waldemar Czarnecki (55 uderzeń). Na podium tego rankingu stanęli też: Maciej Hązła (60 uderzeń) i Leszek Duszyński (61 uderzeń). W zmaganiach wzięło udział czternastu zawodników z Wielkopolski. Teraz konińskich golfistów czeka jeszcze, zaplanowany na najbliższą sobotę (7 grudnia), Turniej Mikołajkowy.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz