Trzech koninian w ćwierćfinałach mistrzostw Polski seniorów w boksie. Dziś powalczą o medale

2019-11-27 15:46:06
Aż trzech konińskich zawodników zobaczymy w ćwierćfinałach pięściarskich mistrzostw Polski seniorów. O medale bić się będą: Marcin Hejosz z Copacabany oraz Mateusz Goiński i Tomasz Spychalski z Zagłębia.

Występujący w kategorii wagowej do 57 kilogramów Marcin Hejosz pokonał w 1/8 finału, jednogłośną decyzją sędziów, Karola Poleszaka z Paco Lublin. Startujący w kategorii do 81 kilogramów, Mateusz Goiński, zwyciężył na punkty Mateusza Kaszę z 06 Kleofas AZS AWF Katowice. Rywalizujący w kategorii do 91 kilogramów, Tomasz Spychalski, wygrał w drugiej rundzie przez nokaut techniczny z Damianem Babojciem z Tygrysa Elbląg. A oto rywale naszych reprezentantów w ćwierćfinałach: Marcin Hejosz skrzyżuje rękawice z Damianem Szczepańskim, Mateusz Goiński z Markiem Krygierem, a Tomasz Spychalski z Michałem Soczyńskim. Wymienione pojedynki będą podczas dzisiejszej sesji popołudniowej, której początek zaplanowano na godz. 17.00.