Na zwycięstwo czekali prawie dwa miesiące. Kibice kleczewskiego Sokoła mają w końcu powód do radości. Ich drużyna pokonała u siebie 1:0 (0:0) jednego z kandydatów do awansu do II ligi, Mieszka Gniezno. Na początku spotkania bliżsi otwarcia wyniku byli przyjezdni, którym brakowało skuteczności w wykończeniu akcji pod bramką Sokoła. Później do głosu doszli „biało-zieloni”. W końcówce pierwszej połowy bramkarz Mieszka interweniował po strzale z dystansu Pawła Piceluka. Po zmianie stron przymierzył Sebastian Śmiałek. Znów na posterunku był Sławomir Janicki. Gol, który zadecydował o losach spotkania, padł w 78. minucie. Po zamieszaniu w gnieźnieńskim polu karnym, futbolówkę we własnej bramce umieścił Michał Steinke. Po tej wygranej kleczewianie utrzymali się na ósmej lokacie w tabeli drugiej grupy trzeciej ligi. W ostatnim spotkaniu rundy jesiennej „biało-zieloni” zagrają na wyjeździe z Górnikiem Konin (sobota, 16 listopada, godz. 13.00, stadion przy ul. Dmowskiego w Koninie). Sokół Kleczew: Hubert Świtalski – Michał Kozajda, Tomasz Koziorowski, Sebastian Śmiałek, Jakub Banach, Michał Wolinowski, Arkadiusz Widelski, Norbert Grzelak, Konrad Kobylarek (‘70 Szymon Szczęsny), Marcin Poręba, Paweł Piceluk
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz