Festiwal zmarnowanych sytuacji w meczu „Medyka”

2016-10-19 21:39:46

Było nerwowo, a losy meczu ważyły się do ostatnich minut. Mowa o spotkaniu na szczycie kobiecej ekstraligi. Medyk POLOmarket Konin pokonał dziś na własnym terenie trzeci w tabeli AZS PWSZ Wałbrzych 3:1. Do 86. minuty na tablicy wyników widniał remis 1:1.

Po meczach europejskich ciężko wrócić na ligowe boiska. Doświadczyłyśmy tego już w zeszłym sezonie. Stąd starałyśmy się wyjść skoncentrowane i skupione w stu procentach. W pierwszej połowie popełniłyśmy kilka błędów, ale ostatecznie udało nam się wygrać ten mecz i to jest najważniejsze – powiedziała po dzisiejszym spotkaniu piłkarka Medyka POLOmarket, Paulina Dudek.

W kolejnym meczu zawodniczki z Konina zmierzą się na wyjeździe z obecnym liderem tabeli, Górnikiem Łęczna. Spotkanie to zaplanowano na sobotę, 29 października.

Medyk POLOmarket Konin: Anna Szymańska, Radosława Sławczewa, Dagmara Grad, Agata Guściora, Aleksandra Sikora, Paulina Dudek, Natalia Pakulska, Patrycja Balcerzak (‘72 Katarzyna Daleszczyk), Sandra Sałata, Liliana Kostowa i Anna Gawrońska.