Porażka także w rewanżu.Mustang Konin nie poradził sobie w półfinale mistrzostw Polski z ekipą PactumScyzory Kielce. Nasi koszykarze na wózkach zgrają teraz o brązowe medale.
W pierwszym meczu półfinałowymkoninianie przegrali w Kielcach 67:83. Do odrobienia w konińskim rewanżu byłoaż szesnaście oczek. Nadzieje na pozytywny rezultat rozmyły się już w pierwszejkwarcie, w której kielczanie byli lepsi o osiem punktów. Do przerwy przyjezdniprowadzili już dwunastoma oczkami. Mustang odrobił punkt w trzeciej kwarcie,ale w ostatnie części meczu koszykarze Pactum Scyzory dołożyli do swej przewagiaż jedenaście oczek. W konińskiej drużynie, z powodu kontuzji, nie mógł zagraćna sto procent Daniel Brzeziński. Teraz zawodnicy Mustanga powalczą o brązowemedale mistrzostw Polski ze Startem Rzeszów. Ta rywalizacja będzie w maju.Dokładne terminy nie są jeszcze znane.
Mustang Konin – Pactum Scyzory Kielce 47:69 (9:17, 10:14, 13:12, 15:26)
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz