Tradycyjnie,jak co roku w Skulsku przeprowadzono zbiórkę żywności dla „Pogotowia ŚwiętegoMikołaja”. W akcję zorganizowaną pod patronatem Konińskiego Banku Żywności zaangażowalisię harcerze, wolontariusze, stypendyści. Zbierali żywność, słodycze i artykułyszkolne, które zostały przekazane osobom samotnym i dzieciom.
W gminie Skulskudało się zgromadzić 320 kilogramów darów, z których przygotowano 100paczek, według listy sporządzonej przez miejscowy GOPS.
Organizatorzy dziękują partnerom akcji, lokalnym przedsiębiorcomi właścicielom sklepów, Straży Gminnej, ale największe podziękowanianależą się wszystkim tym, którzywkładając dary do koszyka, wsparli potrzebujących.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz