Wiadomości

Zamknij

Dodaj komentarz

Śmiertelny wypadek na drodze krajowej. Zginęła kobieta

14:23, 15.10.2020 Aktualizacja: 07:01, 23.10.2025
Skomentuj Śmiertelny wypadek na drodze krajowej. Zginęła kobieta

Wmiejscowości Tury Las na drodze krajowej 92 doszło prawdopodobniedo czołowego zderzenia peugeota i opla. Dwie osoby zostały poszkodowane, trzecia uczestniczka wypadku nie żyje.

Do wypadku doszło przedpołudniem w miejscowości Tury Las (powiat kolski). Wszystko wskazuje na to, że doszło doczołowego zderzenia dwóch aut osobowych – peugeota i opla. W wypadku zginęła kobieta. Są jeszcze dwie poszkodowane osoby. Mężczyzna, który z niąjechał został zabrany do szpitala.

Pierwsina miejsce zdarzenia przyjechali strażacy z OSP Paprotnia. W akcji uczestniczylitakże OSP Krzymów, PSP Konin, PSP Koło, OSP Trzęśniew, policja i pogotowieratunkowe.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%