Region

Zamknij

Dodaj komentarz

Posadzili drzewo pamięci. Buk rośnie niedaleko świątyni

13:35, 29.01.2021 Aktualizacja: 03:13, 20.10.2025
Skomentuj Posadzili drzewo pamięci. Buk rośnie niedaleko świątyni

Bukposadzony w pobliżu kościoła w Kramsku będzie przypominał o tym, jak mieszkańcygminy świętowali 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

Obchody 11 listopada rozpoczął wczoraj korowód ulicami Chopina i Kościelną domiejsca pamięci „W hołdzie poległym za wolność i niepodległość Ojczyzny”. Tam złożonezostały biało-czerwone wiązanki kwiatów i zapalono znicze. Symboliczneznaczenie miało posadzenie buku, drzewa pamięci na 100-lecie odzyskanianiepodległości.

W południe odprawiona została msza święta zaojczyznę, a po nabożeństwie zgromadzeni wysłuchali koncertu pieśnipatriotycznych w wykonaniu muzyków z Teatru Wielkiego im Stanisława Moniuszki wPoznaniu.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%