Miał wystąpić jużdobrych kilka lat temu podczas Dni Ślesina, ale wtedy z powodów osobistych,musiał koncert odwołać. Przyjechał teraz. Krzysztof Krawczyk, świętujący w tymroku 55-lecie swojej pracy artystycznej, był gwiazdą niedzielnej odsłony świętamiasta i gminy „Styklowa nad Dylą”. – Dziękuję, że udało mi się wygrać przetargna tę imprezę – mówił artysta.
Wczoraj dopisała pogoda i frekwencja. Nie inaczej byłodzisiaj. Z pewnością jubileuszowe, dwudzieste Dni Ślesina, można zaliczyć odudanych. – Zorganizowanie takiej imprezyto bardzo duże wyzwanie. Dziękuję tym wszystkim, którzy byli w to zaangażowani– mówił ze sceny burmistrz Mariusz Zaborowski tuż przed koncertem legendypolskiej piosenki, czyli Krzysztofa Krawczyka. Sam artysta również złożył podziękowaniaburmistrzowi za zaproszenie, ale i swojemu przyjacielowi Norbiemu. – Swego czasu przygarnął mnie do studia wOlsztynie i nagrałem tam najlepszą płytę wokalną – powiedział KrzysztofKrawczyk. To właśnie występ Norbiego poprzedził jego koncert w Ślesinie. Dziśna scenie zaśpiewała także Marta Podulka, znana z programu „The Voice of Poland”,ale nie mogło zabraknąć lokalnych artystów, którzy po południu zawładnęli scenąpodczas Dni Ślesina.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz