Olga, Julia, Aleksandra i Weronika pochodzą z różnych stron Polski, połączyło je jedno – miłość do Michała Szpaka. Przed sceną, na której dziś wystąpi z okazji Dni Kleczewa, stoją od godziny 12. Gdy lało, schowały się pod namiotem. – Chciałyśmy zająć najlepsze miejsce przy samych barierkach – przyznają dziewczyny. Czekają cierpliwie, choć jest to dla nich kolejny koncert tego artysty, dla rekordzistki Olgi, ponad dwudziesty. – Jesteśmy oddanymi fankami, bo Michał Szpak jest wyjątkowy, jest w nim pozytywna energia, jest sobą, nikogo nie udaje, potrafi być otwarty, empatyczny – opowiadają dziewczyny z uwielbieniem. Koncert ich idola dopiero o godz. 21.00. Wcześniej pogoda popsuła piknik, jaki miał odbywać się na stadionie. Wprawdzie znaleźli się chętni, by obejrzeć broń i stroje prezentowane w plenerze przez Grupę Rekonstrukcji Historycznych z II Liceum Ogólnokształcącego w Koninie, jednak Regionalny Przegląd Orkiestr Dętych przeniesiono już do kleczewskiej hali sportowej. Zaprezentowało się tam 10 zespołów.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz