Strażacy z gminy Krzymów ćwiczyli ratownictwowysokościowe na wieży widokowej w Paprotni.
Manewry prowadził funkcjonariusz PaństwowejStraży Pożarnej Sylwester Grabiński,który rozpoczął spotkanie od teorii. Dla druhów z OSP Paprotna sprawianiewęzłów, budowa stanowisk, a także zapoznanie się ze sprzętem było utrwaleniemzdobytej już wiedzy. W części praktycznej poznawali budowę układów wyciągowych, uczyli się opuszczania iwciągania ratownika lub poszkodowanego oraz opuszczania ratownika z wykorzystaniemdwóch lin. W ćwiczeniach brały udział także jednostki: OSP Głodno, OSP Brzeźnoi OSP Kałek. Druhowi Sylwestrowi Grabińskiemu pomagał Marcin Komorowski,druh z OSP Paprotnia.
Zdjęcia – OSP Paprotnia
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz