Region

Zamknij

Dodaj komentarz

Juwenalia się rozpoczęły. Jutro studenci przejmą władzę nad miastem

21:26, 11.05.2018 Aktualizacja: 17:54, 15.10.2025
Skomentuj Juwenalia się rozpoczęły. Jutro studenci przejmą władzę nad miastem

Święto studentów rozpoczęło się dziś na parkingu przy amfiteatrze. W programie przewidziano występy lokalnych artystów. Jutro młodzi ludzie dostaną klucze do bram Konina, a na scenie swój dorobek zaprezentują takie gwiazdy jak Inoros, Żółta Febra i Lavina. Juwenalia się rozpoczęły. Frekwencja na początku imprezy była bardzo słaba. Być może powodem była niewystarczająca promocja wydarzenia. Przypomnijmy, że dopiero w środę pojawiły się informacje, że w Koninie wystąpią zespoły. Przewodnicząca Weronika Zagawa przyznaje, że przygotowania trwały do ostatniej chwili i nie wystarczyło czasu na rozwieszenie plakatów w mieście. Studenci mają nadzieję, że impreza będzie cieszyła się powodzeniem. Dziś w programie Studio "My Voice - Stare Miasto", Muszla, MSD oraz Oxyal. Jutro młodzi ludzie przejmą władzę nad miastem. Uroczyste przekazanie kluczy odbędzie się o godzinie 18.00. Następnie na scenie wystąpią Inoros, Żółta Febra oraz Lavina. Będą też konkursy.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%