W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Szczegółowe informacje znajdują się w POLITYCE PRYWATNOŚCI I WYKORZYSTYWANIA PLIKÓW COOKIES. X

Aktualności


Na Plac Wolności autobusem, bez biletu. Prezydent zaprasza na wielkanocne śniadanie

2018-03-28 16:13:37
Na Plac Wolności autobusem, bez biletu. Prezydent zaprasza na wielkanocne śniadanie

Już jutro, tj. w czwartek, 29 marca o godzinie 12.00. na Placu Wolności stanie świąteczny stół dla mieszkańców miasta. Na Spotkanie Wielkanocne można dojechać bezpłatnymi autobusami, które wyruszają po godz. 11, z trzech punktów w mieście: z ul. Przemysłowej (Hortex), ul. Poznańskiej i ul. Topazowej.

Rozkład jazdy:

Autobus I wyrusza o godz. 11.18, trasa przejazdu to: ul. Przemysłowa (Hortex), 11-Listopada, Zakole, Wyszyńskiego, Aleje 1-go Maja, Dworzec PKP, Dworcowa, Grunwaldzka.

Lp

Nazwa ulicy

Godzina przyjazdu autobusu

1

ul. Przemysłowa (Hortex)

11:18

2

11-Listopada ( Bazar )

11:20

3

Zakole

11:23

4

Wyzwolenia

11:27

5

Wyszyńskiego -szpital

11:30

6

Aleje 1-go Maja

11:33

7

Dworzec PKP

11:36

8

Dworcowa

11:39

9

Warszawska

11:43

10

Grunwaldzka

11:45

Autobus II wyrusza o godz. 11.15, a jego trasa wiedzie z ul. Poznańskiej (pętla), przez Spółdzielców, Kleczewską, Paderewskiego, Chopina, Kleczewską, Przeprawę, Marii Dąbrowskiej, Zagórowską, Kościuszki, Staszica, do Grunwaldzkiej.

Lp

Nazwa ulicy

Godzina przyjazdu autobusu

1

ul. Poznańska ( pętla)

11:15

2

Spółdzielców-szkoła

11:20

3

Kleczewska

11:24

4

Paderewskiego

11:26

5

Chopina

11:28

6

Kleczewska

11:32

7

Marii Dąbrowskiej

11:35

8

Zagórowska

11:38

9

Kościuszki

11:40

10

Staszica

11:41

11

Szarych Szeregów

11:43

12

Grunwaldzka

11:45

Autobus III wyrusza o godz. 11.34. Trasa przejazdu: Topazowa, Szpitalna, Kolska, Wał Tarejwy, Grunwaldzka.

Lp

Nazwa ulicy

Godzina przyjazdu autobusu

1

ul. Topazowa ( pętla )

11:34

2

Szpitalna-szpital

11:37

3

Kolska-szkoła

11:40

4

Wał Tarejwy

11:43

5

Grunwaldzka

11:45

Odwozy o godzinie 13.30, trasa przejazdu autobusu w kierunku odwrotnym.

Olga Boksa

Podziel się

Komentarze

Autor:
Treść komentarza:

Wybierz obrazek na którym narysowany jest dom:




Kierowca
Czas przejazdu na tych rozkładach jak zwykle woła o pomste do nieba


Jesteśmy na: