Region

Zamknij

Dodaj komentarz

Koniński Budżet Obywatelski. Będzie można zagłosować w czterech lokalach wyborczych

11:47, 09.09.2017 Aktualizacja: 05:18, 25.10.2025
Skomentuj Koniński Budżet Obywatelski. Będzie można zagłosować w czterech lokalach...

W czterech lokalach wyborczych będzie można zagłosować jutro, od 9.00 do18.00, na projekty w ramach Konińskiego Budżetu Obywatelskiego 2018. Można tozrobić także internetowo już od 1 września – do tej pory z tej formy skorzystało już około 9.500 osób.

W tym roku do wyboru jest 69 wniosków małych i 35 dużych. Głosowanie elektronicznerozpoczęło się 1 września i potrwa do 10 września, natomiast w lokalachwyborczych można oddać głos jutro w godzinach od 9.00 do 18.00.

W mieście będą przygotowane cztery takie miejsca. To Centrum OrganizacjiPozarządowych (ul. 3 Maja 1 i 3), Zespół Szkół im. Mikołaja Kopernika (Aleje 1Maja 22), Szkoła Podstawowa nr 9 (Fikusowa 8) oraz Szkoła Podstawowa nr 11 wKoninie (Łężyńska 9).

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%