Dziś na plaży w Wilczynie wystąpił zespółPower Play. Nie zabrakło też tradycyjnych atrakcji – dmuchańców, malowania twarzy,wielkich maskotek czy baniek mydlanych.
Mieszkańcygminy Wilczyn rozpoczęli świętowanie. – Serdeczniezapraszam wszystkich na święto naszej gminy. Myślę, że każdy znajdzie tu cośdla siebie – zachęcał wójt Grzegorz Skowroński.
Ogodz. 19.00 wystartowała energetyczna zumba na plaży, godzinę później liczniezgromadzoną publiczność bawił zespół Esus5, a jako gwiazda wieczoru gra grupaPower Play.
Oficjalneotwarcie Dni Wilczyna 2017 jutro o godz. 16.00. Zapraszamy.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz