GminaKazimierz Biskupi została wyróżniona spośród 226 gmin z terenu Wielkopolski iotrzymała tytuł „Wielkopolski Kwiat Recyclingu”.
Nagroda jest zwieńczeniemkonkursu organizowanego przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego. Kapituła doceniłaefektywne systemy selektywnej zbiórki odpadów, rzetelne prowadzeniesprawozdawczości oraz działania inwestycyjne i edukacyjne zmierzające doograniczenia ilości odpadów.
Oprócz pamiątkowej statuetki gminaKazimierz Biskupi otrzymała także nagrodę finansową w wysokości 10 000 zł. – Jestto wielkie wyróżnienie dla naszej gminy, a nagroda jest wynikiem wdrażanych rozwiązań w naszejgminnej gospodarce odpadami, ale przede wszystkim odpowiedzialnegopodejścia mieszkańców do segregacji odpadów.
W gronie wyróżnionych wWielkopolsce znalazła się również gmina Gniezno.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz