Strażacy z powiatu kolskiego interweniowali na autostradzie A2, gdzie doszło do wypadku drogowego. Dyżurny do działań zadysponował dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Kole oraz OSP Dąbie i OSP Karszew. W wyniku rozpoznania ustalono, że na autostradzie A–2 doszło do wypadku drogowego dwóch samochodów osobowych. Pojazdami podróżowały łącznie cztery osoby. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu dopływu prądu z akumulatorów w uszkodzonych pojazdach oraz udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy jednej poszkodowanej osobie, która przekazana została przybyłemu na miejsce zdarzenia zespołowi ratownictwa medycznego. Działania ratownicze prowadziło 14 strażaków przez 1h 15 min. Dochodzenie w sprawie przyczyny wypadku prowadzi policja. Zdjęcia: KP PSP w Kole
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz