W piątkowy wieczór w Galerii Małej Jerzego Buszy w Kole odbył się wernisaż wystawy prac Tadeusza Rydzewskiego, na którym zgromadziła się rodzina artysty, przyjaciele, znajomi oraz miłośnicy lokalnej sztuki. Spotkanie było pełne wzruszeń i słów uznania dla twórczości Rydzewskiego, który z pasją opowiadał o swoim artystycznym życiu i osobach inspirujących jego prace. Na wystawie można zobaczyć różnorodne dzieła artysty, w tym pejzaże, martwą naturę i portrety, ukazujące różne okresy jego twórczości. Ekspozycję wzbogaciły także zminiaturyzowane drzewka bonsai – druga pasja artysty, którą rozwija latem, podczas gdy malarstwo zajmuje go w zimowych miesiącach. Ze względu na wymagania pielęgnacyjne rośliny te nie są jednak stałym elementem wystawy. - Zachęcamy do złożenia wizyty w Miejskim Domu Kultury, gdzie można obejrzeć precyzyjnie wykonane, niezwykłe prace malarskie Tadeusza Rydzewskiego - zachęca Miejski Dom Kultury w Kole Zdjęcia: Jacek Skrycki, Bożena Gronert-Ubych
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz