Region

Zamknij

Dodaj komentarz

Wernisaż prac Tadeusza Rydzewskiego

21:02, 10.11.2024 Aktualizacja: 00:25, 18.10.2025
Skomentuj Wernisaż prac Tadeusza Rydzewskiego

W piątkowy wieczór w Galerii Małej Jerzego Buszy w Kole odbył się wernisaż wystawy prac Tadeusza Rydzewskiego, na którym zgromadziła się rodzina artysty, przyjaciele, znajomi oraz miłośnicy lokalnej sztuki. Spotkanie było pełne wzruszeń i słów uznania dla twórczości Rydzewskiego, który z pasją opowiadał o swoim artystycznym życiu i osobach inspirujących jego prace. Na wystawie można zobaczyć różnorodne dzieła artysty, w tym pejzaże, martwą naturę i portrety, ukazujące różne okresy jego twórczości. Ekspozycję wzbogaciły także zminiaturyzowane drzewka bonsai – druga pasja artysty, którą rozwija latem, podczas gdy malarstwo zajmuje go w zimowych miesiącach. Ze względu na wymagania pielęgnacyjne rośliny te nie są jednak stałym elementem wystawy. - Zachęcamy do złożenia wizyty w Miejskim Domu Kultury, gdzie można obejrzeć precyzyjnie wykonane, niezwykłe prace malarskie Tadeusza Rydzewskiego - zachęca Miejski Dom Kultury w Kole Zdjęcia: Jacek Skrycki, Bożena Gronert-Ubych

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%