Region

Zamknij

Dodaj komentarz

W gminie uzdolnionej młodzieży nie brakuje

09:25, 23.10.2024 Aktualizacja: 03:38, 25.10.2025
Skomentuj W gminie uzdolnionej młodzieży nie brakuje

W tym roku 57 uczniów szkół podstawowychz terenu gminy Władysławów otrzymało Stypendia Wójta Gminy. By je dostaćnależało w minionym roku szkolnym uzyskać wyróżniające wyniki w nauce iosiągnięcia artystyczne na szczeblu ponadgminnym.

StypendiumWójta Gminy Władysławów przyznawane jest corocznie tym uczniom, którzy mogąpochwalić się nie tylko wysoką średnią, ale też osiągnięciami w konkursachponadgminnych. Uczniowie, którzy ubiegają się o stypendium muszą osiągnąćśrednią co najmniej 5,6 w klasach IV-VI, bądź 5,3 w klasach VII-VIII. Nadodatek powinni odnosić sukcesy w konkursach ponadgminnych.

Stypendyści

Wyróżnienieza wysokie wyniki w nauce i osiągnięcia artystyczne otrzymali: Julia Cieślak,Michalina Bartosik, Julia Jasińska, Gabriel Szrama, Dominika Woźniak, GasparKruszyński, Jędrzej Przybył, Julian Przybył, Maja Wojdak, Lena Kurczoba, MajaWalczak, Zuzanna Borowiak, Kalina Jacolik, Piotr Lebiedziński, Ignacy Porada,Karolina Sylwestrzak, Maria Szewczyńska, Julia Kałużna, Ewa Górska, WiktoriaZioła, Gabriela Kwietniewska, Patryk Wachowski, Jan Adamek, Alan Błaszczyk,Hanna Wróblewska, Oliwa Wojdak, Oliwia Wieczorek, Natalia Wieczorek, JakubJabłoński, Antoni Siwczyński, Filip Warmiński, Franciszek Chendoska, ZuzannaJesiołowska, Lena Sobiś, Katarzyna Banaszak, Marta Badowska, Maja Binkiewicz,Barbara Kujawą, Lena Robak, Maksymilian Rybicki, Katarzyna Klimaszewska, JacekMedycki, Olaf Matusiak, Aleksandra Maciejewska, Aleksandra Wróblewska, CelinaAdamek, Lena Borowiak, Kacper Brzeziński, Antoni Jurkiewicz, Maja Pajęcka,Otylia Zagłoba, Natalia Kwiatkowska, Maciej Lewandowski, Mikołaj Mikołajczyk,Karina Witczak, Filip Wysocki oraz Martyna Żurawik.

Docenili talenty i pracowitość

Liczbategorocznych stypendystów pokazuje, że uzdolnionej młodzieży w gminieWładysławów nie brakuje. Składając gratulacje stypendystom, wójt ElżbietaKlanowska powiedziała: – Stypendia to forma docenienia zdolności, które dotycząwysokich osiągnięć w nauce, ale też osiągnięć artystycznych. W tym roku gronostypendystów to aż 57 młodych mieszkańców gminy Władysławów. Pani wójt wewręczaniu stypendiów towarzyszyły: Krystyny Michalak, przewodnicząca rady gminyi Alicji Olek, dyrektorka Centrum Usług Wspólnych Gminy Władysławów.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%