Słupeccy policjanci w minioną niedzielę (25 sierpnia) zatrzymali kierowcę, który wydmuchał blisko 3 promile alkoholu. - W dniu 25 sierpnia br. po godzinie 17:00 w Koszutach Parcele policjanci z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego zatrzymali do kontroli pojazd marki Volvo, którym kierował 45-letni mężczyzna. Jak się okazało mężczyzna był nietrzeźwy. Badanie wykazało, że ma on w organizmie około 3 promili alkoholu. Mężczyzna stracił prawo jazdy, a za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności, sądowy zakaz prowadzenia pojazdów i wysoka grzywna - informuje KPP w Słupcy.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz