Region

Zamknij

Dodaj komentarz

Będą kontynuować prace na oddziale wewnętrznym kolskiego szpitala

08:48, 24.08.2024 Aktualizacja: 14:36, 23.10.2025
Skomentuj Będą kontynuować prace na oddziale wewnętrznym kolskiego szpitala

W siedzibie Starostwa Powiatowego w Kole miało miejsce uroczyste podpisanie umów na realizację istotnych inwestycji w powiecie kolskim. Głównym punktem spotkania było zawarcie umowy na przebudowę oddziału wewnętrznego Szpitala Powiatowego Zakład Opieki Zdrowotnej w Kole w ramach etapu II programu inwestycyjnego. Realizacja zadania, które uzyskało wsparcie w postaci promesy z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych, stanowi kluczowy krok w modernizacji infrastruktury zdrowotnej regionu. Przebudowa oddziału wewnętrznego SP ZOZ w Kole jest częścią szerszego planu modernizacji infrastruktury zdrowotnej, mającej na celu poprawę jakości świadczonych usług medycznych oraz dostosowanie placówki do nowoczesnych standardów. Realizacja projektu rozpocznie się niezwłocznie, zgodnie z harmonogramem określonym w umowach. Oczekuje się, że nowoczesne zaplecze kolskiego szpitala pozwoli na bardziej efektywne i komfortowe świadczenie opieki zdrowotnej mieszkańcom powiatu, stanowiąc istotny wkład w rozwój lokalnej społeczności. Zdjęcie: Starostwo Powiatowe w Kole

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%