Region

Zamknij

Dodaj komentarz

Uczniowie z Koła powitali wakacje

15:01, 22.06.2024 Aktualizacja: 02:33, 24.10.2025
Skomentuj Uczniowie z Koła powitali wakacje

,,Wakacje, znowu są wakacje!" - piosenkę kabaretu OTTO mogą zaśpiewać uczniowie w całym kraju. Doczekali się upragnionego letniego odpoczynku. W Kole zorganizowano miejskie zakończenie roku szkolnego, w którym wzięły udział szkoły z całego miasta. Uczniowie podziękowali nauczycielom za trud nauki i sami odebrali gratulacje za zdobyte osiągnięcia. Wyjątkowo uroczyste było miejskie zakończenie roku szkolnego, zorganizowane w SP nr 5, połączone ze spotkaniem oficjalnej delegacji z miasta partnerskiego Ładyżyn z uczęszczającymi do placówki dziećmi z Ukrainy. - Zakończenie roku szkolnego to nie tylko rozdanie świadectw, nagród i wyróżnień, wręczenie kwiatów i rozpoczęcie wakacji. To dla wielu ważna, wzruszająca i pamiętna chwila. Dziś byliśmy świadkami tych pięknych wydarzeń w Szkole Podstawowej nr 5 w Kole. Gościem społeczności szkolnej był kolski burmistrz Krzysztof Witkowski wraz z zastępcą Moniką Ciesielską. Włodarzowi towarzyszyła przebywająca w Kole oficjalna delegacja z naszego miasta partnerskiego Ładyżyn w Ukrainie, w składzie: Kolomiiets Oleksandr – Sekretarz Rady Miejskiej Ładyżyna, pełniący obowiązki Burmistrza Ładyżyna, Anushchenko Pavlo – Pierwszy Zastępca Burmistrza Ładyżyna oraz Zastępca Chekryhin Maksym. Honorowi goście spotkali się z dziećmi pobierającymi naukę w SP nr 5, wręczyli im świadectwa i mieli możliwość rozmowy z rodakami - informuje Urząd Miejski w Kole. Zdj.: UM w Kole

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%