Region

Zamknij

Dodaj komentarz

21 strażaków przez 7 godzin walczyło z pożarem słomy. Spłonęło około 120 balotów

12:27, 19.06.2024 Aktualizacja: 12:46, 20.10.2025
Skomentuj 21 strażaków przez 7 godzin walczyło z pożarem słomy. Spłonęło około 120...

Strażacy z powiatu kolskiego walczyli z pożarem stogu słomy, do jakiego doszło w miejscowości Kiełczewek w gminie Grzegorzew. Służby informację o zdarzeniu otrzymały 18 czerwca po godz. 2:30. Dyżurny do działań zadysponował strażaków z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Kole oraz zastępy OSP Grzegorzew, Wrząca Wielka oraz Barłogi. W wyniku rozpoznania KDR ustalił, że na polu pali się około 120 balotów słomy. - Strażacy zabezpieczyli i oświetlili teren prowadzonych działań. Podano 2 prądy wody w natarciu na palące się baloty słomy, które przerzucono przy użyciu wideł, a następnie przelano wodą. Pożar ugaszono. Pogorzelisko sprawdzono kamerą termowizyjną - brak wskazań zarzewi ognia oraz podwyższonej temperatury - przekazał mł. asp. Krzysztof Walczak z KP PSP w Kole. Działania strażaków trwały około 7 godzin. W akcji uczestniczyło 21 strażaków.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%