Z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością. Mowa o Ogólnopolskich Targach Wierzby i Wikliny SALIX w Wierzbinku. W tym roku odbyła się ich jubileuszowa – 25. edycja. Tradycyjnie w Zielone Świątki do Wierzbinka zawitali wystawcy z wyrobów z wikliny, wierzby, kamienia, drewna, słomy i gliny. To wszystko za sprawą. 25. Ogólnopolskich Targów Wierzby i Wikliny SALIX, które połączone były z 32. Dniami Wierzbinka. Tegoroczna edycja, jak podkreślił wójt Paweł Szczepankiewicz, była rekordowa. Zgromadziła bowiem około 160 wystawców. 25. Ogólnopolskie Targi Wierzby i Wikliny SALIX połączone były z 32. Dniami Wierzbinka. Wielkie świętowanie w gminie trwało przez cały weekend. W sobotę odbył się rajd rowerowy. Natomiast przez całą niedzielę w parku można było zwiedzać stoiska wystawowe. Najlepsze stoiska podczas targów jak zwykle zostały nagrodzone. Podczas wydarzenia nie zabrakło zlotu motocyklowego i występów muzycznych. Gwiazdą wieczoru będzie znana piosenkarka Cleo. Więcej informacji o dzisiejszym wydarzeniu znajdziecie Państwo we wtorkowym wydaniu Przeglądu Konińskiego.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz