Wiadomości

Zamknij

Dodaj komentarz

„W życiu nigdy nie jest za późno na miłość, naukę i spełnianie marzeń”. Studniówka III LO w Koninie

20:55, 10.02.2024 Aktualizacja: 03:58, 24.10.2025
Skomentuj „W życiu nigdy nie jest za późno na miłość, naukę i spełnianie marzeń”....

Już za 87 dni uczniowieIII Liceum Ogólnokształcącego w Koninie staną do jednego z najważniejszychegzaminów w życiu, który – jak mówili – pozwoli im przekroczyć symboliczny prógdojrzałości. Dzisiaj jednak bawią się na swojej studniówce.

– Na tej sali zrobiło się bajkowo, bajecznie. Widzę tutajpiękne księżniczki i przystojnych książąt, którzy na pewno będą się swoimiksiężniczkami dzisiaj zajmowali. Pozwolę sobie zacytować słowa Walta Disneya,który z bajką miał bardzo dużo wspólnego: W życiu nigdy nie jest za późno na trzy rzeczy. Uwaga maturzyści! Tetrzy rzeczy to miłość, nauka i spełnianie marzeń. Miłość pewnie jeszcze przedwami, choć strzała Amora dopadłaniektórych z was już w liceum. Serdecznie wam gratuluję i życzę, by te związkiprzetrwały jak najdłużej, może nawet całe życie. Druga rzecz to nauka.Jesteście po 12 latach intensywnej nauki – 8 lat szkoły podstawowej, 4 lataliceum. Sprawdzian z wiedzy nastąpi już7 maja, za 87 dni. Natomiast 9 lipca zapraszam was wszystkich do szkoły –będziemy wtedy ogłaszać wyniki egzaminu maturalnego. Jestem o nie całkowicie spokojna, bo przecież kończycie III LiceumOgólnokształcące imienia Cypriana Kamila Norwida, a to szkoła, która od wielulat szczyci się stuprocentową zdawalnością egzaminów maturalnych. Na pewno udasię wam tę tradycję podtrzymać. No i spełnianie marzeń to trzecia rzecz, naktórą nigdy nie jest za późno. Marzenia są pomyślane, a jutro mogą stać sięrzeczywistością. I tego wam życzę. Oby wszystkie wasze marzenia urzeczywistniłysię jak najszybciej. Jesteście piękni, młodzi i wspaniali. Życzę wam dzisiajprzepięknej zabawy. To jest wasz wieczór, to wasza noc. Jesteście cudowni –mówiła Bożena Pyzder, dyrektor III Liceum Ogólnokształcącego w Koninie.

Uczniowie podziękowali kwiatami wychowawcom, nauczycielom irodzicom.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%