Region

Zamknij

Dodaj komentarz

Nasze lasy są w dobrych rękach! Jest nowa szefowa Nadleśnictwa

11:36, 08.11.2023 Aktualizacja: 19:31, 21.10.2025
Skomentuj Nasze lasy są w dobrych rękach! Jest nowa szefowa Nadleśnictwa

Dotychczas pełniąca obowiązkiNadleśniczego Nadleśnictwa Koło Ilona Żółtowska, a wcześniej rzecznik prasowa, odebrałaz rąk Andrzeja Koniecznego, dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych wPoznaniu oficjalny akt powołania na Nadleśniczego Nadleśnictwa Koło.

– Toogromny zaszczyt i ogromna odpowiedzialność, ale bez obaw – nasze lasy są wdobrych rękach! Nowej szefowejżyczymy wszystkiego co najlepsze i samych sukcesów! Darz Bór! – przekazująleśnicy Nadleśnictwa Koło.

To niejedyne w ostatnichdniach zmiany w kolskim Nadleśnictwie. Wraz z końcem października, po 45 latachpracy, na emeryturę odszedł Karol Olejniczak, Leśniczy Lasów Nadzorowanych. Za zasługiotrzymał Srebrną Odznakę Związkową „Zasłużony dla Leśników Polskich”. Przy tejokazji odznaczeni zostali również członkowie związków zawodowych – Andrzej Koralewski (Srebrną Odznaką Związkową)i Łukasz Brzeziński (Brązową Odznaką Związkową).

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%