Region

Zamknij

Dodaj komentarz

Był poszukiwany listem gończym. Wpadł, bo użył fałszywego dowodu

11:33, 10.10.2023 Aktualizacja: 08:08, 19.10.2025
Skomentuj Był poszukiwany listem gończym. Wpadł, bo użył fałszywego dowodu

Policjanci z Orchowa w powiecie słupeckim zatrzymali mężczyznę, który był poszukiwany listem gończym, posiadał przy sobie zakazane prawem środki, a podczas kontroli posłużył się nie swoim dokumentem. Mundurowi podczas jednej z nocnych służ zainteresowali się mężczyzną przebywającym w samochodzie zaparkowanym samotnie na parkingu. Podczas jego legitymowania funkcjonariusze nabrali podejrzeń co do zgodności dokumentu tożsamości. Policjanci podjęli decyzję, aby przewieźć kierowcę do słupeckiej komendy w celu potwierdzenia tożsamości. Po dokładnym sprawdzeniu w policyjnych bazach okazało się, że mężczyzna ukrywał swoje prawdziwe dane. Okazało sie, że był poszukiwany listem gończym w związku z uchylaniem się od odbycia zasądzonej kary pozbawienia wolności, posiadał też dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów. Mężczyzna odpowie również za posiadanie narkotyków. Policjanci znaleźli w jego samochodzie skrystalizowaną substancję. Badania wskazały na nowe substancje psychoaktywne, za której posiadanie grozi do 3 lat więzienia. O losie zatrzymanego zdecyduje sąd. Zdjęcie poglądowe

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%