Kultura

Zamknij

Dodaj komentarz

„Zdrowie to podstawa” w KDK-u. Były darmowe badania, porady, wykłady, degustacje oraz zajęcia z jogi i nordic wal king oraz...

19:37, 01.10.2023 Aktualizacja: 08:26, 23.10.2025
Skomentuj „Zdrowie to podstawa” w KDK-u. Były darmowe badania, porady, wykłady,...

Prozdrowotna akcja „Zdrowie to podstawa” odbyła się w Konińskim DomuKultury. Na finał zaśpiewał Andrzej Rosiewicz.

Dzisiaj koninianie mogli skorzystać zbadań Stowarzyszenia Chorych na Czerniaka, porad wolontariuszy zeStowarzyszenia Amazonki, Stowarzyszenia Edukacji Diabetologicznej orazpracowników Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Koninie.

Uczestnicy akcji wzięli również udział wzajęciach jogi prowadzonej przez Joannę Przybył oraz treningu nordic walking,który prowadzili trenerzy NW4Konin.

W holu można było także spróbowaćzdrowych i pysznych ciasteczek z Cukierni ,,Ciacho bez cukru’’, sokówprodukowanych przez spółkę Vin-Kon oraz miodów Pasieki ,,Adam’’ z Kowalewka. Poradami służyły takżefizjoterapeutki z Kliniki Ruchu Eweliny Wojciechowskiej oraz konsultantki z branży kosmetycznej.

Akcję ,,Zdrowie to podstawa” zakończyłkoncert zespołu wokalnego Fantazja oraz Andrzeja Rosiewicza. Partnerem koncertui sponsorem wydarzenia był Kazimierz Lipiński, koniński przedsiębiorca.

źródło: Facebook/Koniński Dom Kultury KDK Konin

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%