Pełen rewanż. Zawodnicy KKF Automobile Torino lepsi od czerwonych smoków o trzy gole

2017-03-19 23:35:54

Duże tempo, siedem bramek i zwycięstwo! Drugoligowi zawodnicy Konińskiego Klubu Futsalu Automobile Torino pokonali dziś w hali „Rondo” Red Dragons II Pniewy 5:2 (2:2).
Po pierwszej połowie był remis 2:2. Po konińskiej stronie na listę strzelców wpisali się: Mateusz Mroziński i Sebastian Raczkowski. Gole dla gości przed przerwą strzelili: Dominik Jankowski i Szymon Urtnowski. Po zmianie stron z bramek cieszyli się tylko zawodnicy KKF-u. W 22. minucie bramkarza z Pniew pokonał Sebastian Raczkowski. Po chwili piłkę do własnej siatki skierował Urtnowski, a wynik rywalizacji ustalił w 25. minucie Kuba Matuszak. W kolejnej serii spotkań KKF zagra na wyjeździe z Orlikiem Mosina. Tydzień później koninianie mierzyć się będą z liderem, GI Malepszy Futsal Leszno. Ten mecz zostanie rozegrany 2 kwietnia w hali sportowej w Tuliszkowie (w hali „Rondo” odbywać się będzie tego dnia X Festiwal Kultur Miast Partnerskich).