Udany występ zaliczylizawodnicy Turkowskiego Klubu Karate. Podczas XXVIII Mistrzostw Polski Oyama PFKw Kata wywalczyli cztery medale, w tym jeden złoty.
Mistrzostwa Polski OyamaPFK w Kata odbyły się w Tychach. Turkowski Klub Karate reprezentowali: AnnaWojtasik, Mikołaj Spychała, Maksymilian Spychała, Nikodem Wajda, KrzysztofGrzegorek i Dawid Jakubowski. Rewelacyjnie spisał się Nikodem Wajda zdobywajączłoty medal i tytuł mistrza Polski. Wicemistrzostwo wywalczył Mikołaj Spychała.Brązowe medale przywieźli z TychówKrzysztof Grzegorek i Maksymilian Spychała w kobudo. Prezes klubu senseiWłodzimierz Rygiert powiedział, że jest bardzo dumny z osiągnięć i postawyswoich zawodników.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz