Dopotrącenia przechodzącej przez jezdnię na pasach kobiety doszłowczoraj, tj. 25 kwietnia, na ulicy 20 Stycznia w Kole. 61-letniamieszkanka Koła, z odniesionymi obrażeniami, została przewiezionado szpitala.
Naulicy 20 Stycznia w Kole, wczoraj, tj. 25 kwietnia, o 18.39, doszłodo potrącenia kobiety. – Kierowca osobowej alfy, 38-letnimieszkaniec gminy Kościelec, skręcając w ulicę Broniewskiego, uderzył w przechodzącą na pasach 61-letnią mieszkankę Koła. Z urazem prawego obojczyka oraz podejrzeniem wstrząśnienia mózgutrafiła do szpitala – poinformował st. asp. Daniel Boła, oficerprasowy KPP w Kole.
Funkcjonariuszewyjaśniają przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.
abk
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz