W dzień upamiętnienia śmierci Jezusa Chrystusa z Kawnic wyruszyła Ekstremalna Droga Krzyżowa.
TrasaNiebieska Matki Bożej Pocieszenia, która podążyła przez miejscowości Kawnice, Rosocha,Golina, Adamów, Głodowo, Kazimierz Biskupi, Bieniszew, Bielawy, Olesin, Koninśw. Faustyna, Kawnice miała miejsce w piątek 24 marca. Droga Krzyżowa rozpoczęłasię uroczystą mszą świętą w intencji uczestników. Grupa licząca około 50 osóbprzemierzyła prawie 39-kilometrową trasę w ciszy, zadumie, często przekraczając własne ograniczenia. EkstremalnejDrodze Krzyżowej przewodniczył ks. Dariusz Dąbrowski.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz