Region

Zamknij

Dodaj komentarz

Spłonął samochód. Z pożarem garażu i wiaty walczyło 25 strażaków

15:25, 09.12.2022 Aktualizacja: 10:13, 25.09.2025
Skomentuj Spłonął samochód. Z pożarem garażu i wiaty walczyło 25 strażaków

Dopożaru w Babiaku, w powiecie kolskim, doszło wczoraj, tj. 8grudnia, po południu. Z ogniem, który objął garaż, wiatęgarażową i samochód, przez ponad 3 godziny walczyło 25 strażaków.

StanowiskoKierowania Komendanta Powiatowego PSP w Kole, 8 grudnia, o 13.27,otrzymało zgłoszenie o pożarze garażu z wiatą garażową orazsamochodu osobowego w Babiaku. Namiejsce pożaru natychmiast wyruszyli strażacy z JednostkiRatowniczo-Gaśniczej PSP w Kole oraz druhowie Ochotniczej StrażyPożarnej w Babiaku, Brdowie, Wrzącej Wielkiej i Dębnie Królewskim.Po dojeździe na miejsce zdarzenia zastali objęty pożarem garaż owymiarach 6 na 6 metrów połączony z wiatą garażową, pod którąznajdował się samochód osobowy. Zarówno wokół garażu, jak ipołożonego kilka metrów dalej domu mieszkalnego, panowało dużezadymienie. Wszystkie osoby zamieszkujące budynek opuściły goprzed przyjazdem Jednostek Ochrony Przeciwpożarowej.

Ratownicyzabezpieczeni w sprzęt ochrony dróg oddechowych przystąpili gogaszenia palących się pomieszczeń. Gdy ogień został opanowanystrażacy oddymili obiekt, a wyposażenie garażu wyciągnęli nazewnątrz i przelali wodą. Pomieszczenie i dach sprawdzili kamerątermowizyjną, która nie wskazała zagrożenia. Na miejsce zdarzeniaprzybył przedstawiciel nadzoru budowlanego, który zakazałużytkowania budynku garażowego. Akcja trwała ponad trzygodziny. Uczestniczyło w niej 25 strażaków.

abk

zdj.KP PSP w Kole

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%