Jeszczetylko przez kilka dni będzie można złożyć podpis pod obywatelskim projektem podwyżkirenty socjalnej dla osób niepełnosprawnych. W sobotę będzie można to zrobić natargowisku przy ulicy 11 Listopada. Zakończenie zbieranie podpisów wponiedziałek.
Pod obywatelskim projektem podwyżki renty socjalnejdla osób niepełnosprawnych z minimalnej 1.217 zł do wysokości minimalnej pensjimusi być zebranych 100 tysięcy podpisów. Jeśli ktoś chciałby złożyć podpis możeto zrobić w biurze poselskim Tomasza Nowaka. Można także pobrać listę i zpodpisami przekazać do biura.
Zebranie 100 tysięcy podpisów spowoduje, że projektemzajmie się sejm.
MF
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz