Region

Zamknij

Dodaj komentarz

Rozpoznawali, jaki to miód, zarabiali chleb. Mieszkańcy bawili się na festynie

19:07, 08.09.2022 Aktualizacja: 12:58, 20.10.2025
Skomentuj Rozpoznawali, jaki to miód, zarabiali chleb. Mieszkańcy bawili się na...

W minioną niedzielę Koło GospodyńWiejskich w Sławsku zaprosiło mieszkańców na Festyn Rodzinny „Chlebem i miodem”.

Naplacu przy Domu Kultury w Sławsku uczestnicy mogli spróbować pysznej grochówki,pierogów, chleba ze smalcem i ogórkiem, placków ziemniaczanych, ciast orazdeserów przygotowanych przez członkinie KGW Sławsk. – Odbył się pokazzarabiania domowego chleba na zakwasie. Najmłodsi chętnie brali udział w konkurencjachsportowych oraz bawili się na dmuchańcu. Został przygotowany konkurs narozpoznawanie gatunków miodu, a na stoisku każdy mógł się zaopatrzyć w miód iinne wspaniałości, które dają nam pszczoły. Można było spróbować serów domowych– informują panie z KGW w Sławsku.

Podczas festynu strażacy z OSP w Sławsku zaprezentowaliswój nowy samochód.

Mieszkańcy biesiadowali do późnych godzin.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%