Drogie Panie!
Kolejny pokaz Kina Kobiet już 29 czerwca z filmem „Elvis”! Przed seansem czeka na Was moc atrakcji. Odbędą się konkursy z nagrodami, w których będzie można wygrać między innymi:
- wspaniałą wycieczkę wakacyjną
- zegarki damskie
- bilety do Energylandii
Ale to nie wszystko! Zadbamy o to, aby każda z Pań wchodziła na salę w szampańskim nastroju, a nasi sponsorzy przygotują poczęstunek, który z pewnością uraczy wszystkie kubki smakowe.
Pamiętajcie o akcji „Wcześniej kupujesz, więcej zyskujesz”! Widzimy się 29!
Szczegóły wydarzenia:https://www.helios.pl/14,Konin/KinoKobiet/
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz