W gminie Rzgów rozpoczęły się prace związane z przebudowądróg.
Wykonawca przystąpiłjuż do robót związanych ze wzmacnianiem podłoża gruntowego pod drogę wWojciechowie. Prowadzone są również prace związane z wytyczeniem geodezyjnymdróg w Dąbrowicy, Bożatkach i Rzgowie (ul. Reymonta). W kolejnych etapachrealizowane będą odcinki dróg w Kowalewku, Sławsku (ul. Słoneczna i Pogodna) iBrannie (ul. Brzozowa i Bukowa). Wramach inwestycji realizowanej ze środków Programu Inwestycji Strategicznych:Polski Ład zostanie przebudowane 10 odcinków dróg gminnych o łącznej długościponad 5 km.
Zakończenie inwestycjiplanowane jest na drugą połowę września.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz