Region

Zamknij

Dodaj komentarz

10 nowych defibrylatorów w przestrzeni miasta

12:25, 15.05.2022 Aktualizacja: 09:09, 10.10.2025
Skomentuj 10 nowych defibrylatorów w przestrzeni miasta

W mieście ma pojawićsię 10 nowych Automatycznych Defibrylatorów AED dla mieszkańców Konina. Tojeden z projektów Konińskiego Budżetu Obywatelskiego.

Zadanie to początkowo nie znalazło się na liście projektówmałych, które wybrano do realizacji w 2022. Prezydent Konina zaproponowałwpisania go do budżetu.

Urząd Miejski ogłosił teraz postępowanie dotyczące zakupu i montażu10 defibrylatorów. Urządzenia mają być zainstalowane na obiektach, terenachstanowiących własność lub współwłasność miasta. Będą to automatyczne lubpółautomatyczne, przenośne defibrylatory zewnętrzne AED z funkcją analizy rytmuserca, z możliwością pracy w trybie dla dorosłych i dzieci.

Oferty należy do 20 maja.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%