Dziś 22 kwietnia o godz. 14.00 na terenie byłej elektrowni Adamów w Turku, rozpoczną się prace strzałowe, związane z przygotowaniem do wyburzenia komina chłodni. 17 w grudnia 2020 roku o godzinie 12.04 zniknął z powierzchni ziemi komin nieczynnej od 2017 roku elektrowni Adamów w Turku. Dzisiejszy komunikat oznacza, że w ślad za nim pójdzie teraz także pięć chłodni elektrowni Adamów, które wkrótce przestaną górować nad miastem. Od godz. 14.00 prowadzone będą prace strzałowe. Na drogach dojazdowych staną tablice z objaśnieniem sygnałów ostrzegawczych. Poza tym, bezpośrednio przed strzelaniem strefa zagrożenia będzie zabezpieczona posterunkami ochronnymi, a rozpoczęcie i zakończenie robót będzie sygnalizowane przy pomocy syreny. Wyburzenie chłodni zostało zaplanowane na czwartek 28 kwietnia, między godziną 10.00 a 13.00. ki
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz