Wraca na ulice Koninapochód pierwszomajowy, który zakończy wiec przed Obiektem Rekreacyjno-Sportowym„Rondo”.
Po pandemicznej przerwie ulicami Konina, komitetOrganizacyjny Obchodów 1 Maja zaprasza mieszkańców miasta i regionu na pochódpierwszomajowy.
Wyruszy on sprzed hotelu „Konin” razem z orkiestrą górniczą o godzinie 10.45 (spotkanieo godzinie 10.30) i potem pójdzie Alejami 1 Maja w kierunku ObiektuRekreacyjno-Sportowego „Rondo”, gdzie o 11.00 zaplanowany jest wiec. Dlauczestników przewidziano grochówkę i watę cukrową. – Uczcijmy razemMiędzynarodowy Dzień Solidarności Ludzi Pracy wspólnym pochodem – informująorganizatorzy, w tym Karol Fritz, przewodniczący miejski Nowej Lewicy wKoninie.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz