4 listopadaw rejonie skrzyżowania ulicy Kolejowej i Traugutta w Koninie, na oznakowanymprzejściu dla pieszych doszło do potrącenia dziewczynki. Dzięki otrzymanemunagraniu policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Koninie szybko dotarli dosprawcy tego zdarzenia.
15 listopadabr. do konińskiej komendy wpłynęło nagranie na którym widać, jak kobietakierująca pojazdem marki VW Touran, potrąciła dziewczynkęna oznakowanymprzejściu dla pieszych w pobliżu skrzyżowania ulic Kolejowej i Traugutta. Pootrzymaniu materiału video policjanci natychmiast zajęli się tą sprawą ijeszcze tego samego dnia ustalili sprawcę tego zdarzenia. Okazało się, że jestto 28-letnia mieszkanka powiatu konińskiego. Kobiecie zatrzymano prawo jazdy, atakże skierowano wobec niej wniosek o ukaranie do sądu.
Niestety jakdo tej pory nie udało się ustalić tożsamości potrąconej dziewczynki. Wprzypadku rozpoznania jej wizerunku na załączonym materiale video, konińskapolicja prosi o kontakt telefoniczny pod nr 603115537 lub pisząc nae-mail: [email protected].
na
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz