W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Szczegółowe informacje znajdują się w POLITYCE PRYWATNOŚCI I WYKORZYSTYWANIA PLIKÓW COOKIES. X
browar po świętach od 25 grudnia

Aktualności

10 milionów na kanalizację i drogi. „To prawie połowa naszego rocznego budżetu”

2021-10-30 07:18:00
Milena Fabisiak
Napisz do autora
10 milionów na kanalizację i drogi. „To prawie połowa naszego rocznego budżetu”

Prawie 10 milionów złotych gmina Grodziec otrzyma z Rządowego Programu Polski Ład. To pieniądze na budowę kanalizacji sanitarnej w Grodźcu i budowę gminnych dróg.

– Kolejna, bardzo dobra wiadomość dla naszej gminy! Tym razem – na kanwie złożonych przez Gminę Grodziec wniosków o dofinansowanie w ramach Rządowego Programu Polski Ład do naszej gminy trafi niebawem blisko 10 milionów złotych! To prawie połowa naszego rocznego budżetu i trzy razy tyle, ile rocznie przeznaczamy na inwestycje ogółem! Dzięki tym środkom będzie możliwa budowa kanalizacji sanitarnej przy ul. Młyńskiej i Wiatraki w Grodźcu oraz rozpoczęcie pierwszego etapu budowy – od wielu lat wyczekiwanych – dróg gminnych na „Działkach” – pisze w mediach społecznościowych Mariusz Woźniak, wójt gminy Grodziec
Komentarze

Autor:
Treść komentarza:

Wybierz obrazek na którym narysowany jest dom:

NormalnyCzlowiek
Przecież fryndzlu wojt napisał co za to zostanie zrobione. Budowa drog na działkach - etapu i budowa kanalizacji przy ul. Mlynskiej i wiatraki. Proponuje nauczyć się czytać ze zrozumieniem.