Szkoły Podstawowe w Sławsku iOsieczy, w gminie Rzgów, mają nowych dyrektorów. Szefową pierwszej została MonikaŁukasiewicz, drugiej Piotr Kupski.
Tuż przed rozpoczęciem roku szkolnego GrzegorzMatuszak, wójt gminy Rzgów podczas spotkania w urzędzie gmin podziękowałustępującym dyrektorom: Iwonie Maziarz za pełnienie funkcji dyrektoraSzkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Sławsku oraz Agnieszce Duszyńskiejza pełnienie funkcji dyrektora Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej wOsieczy. Od 1września funkcję dyrektorów wspominanych placówekpełnią Monika Łukasiewicz – Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego wSławsku, Piotr Kupski – Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Osieczy.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz