Kolejne Earth Festivale zorganizowane zostaną wUniejowie. Listu intencyjny w tej sprawie podpisano tuż przed koncertem wieńczącymwydarzenie Gwiazdy dla Czystej Polski. Przy tej okazji Uniejów odwiedzili m.in.Zygmunt Solorz oraz Stanisław Janowski - prezes zarządu Telewizji Polsat, a także jej dyrektor programowa Nina Terentiew.
Przedstawiciele stron porozumienia wyrazili gotowość współpracyprzy kontynuacji projektu. Dokument obejmuje organizację imprez w latach 2022-2024. Ze strony Polsatu list podpisali: Nina Terentiew – dyrektor programowaTelewizji Polsat oraz Stanisław Janowski – prezes zarządu. Z kolei UzdrowiskoTermalne Uniejów reprezentował burmistrz Józef Kaczmarek. W spotkaniu wzięliudział także: Maciej Stec – wiceprezes zarządu spółki Cyfrowy Polsat, MariuszWoźniczka – autor koncepcji i organizator festiwalu oraz Marcin Pamfil – prezesspółki „Termy Uniejów”.
Na tym jednak nie koniec. Jak informują władze Uniejowa,zważywszy, że Uzdrowisko Termalne działa kompleksowo jako EkoUzdrowisko, natomiast Telewizja Polsat wspiera działania Stowarzyszenia „ProgramCzysta Polska”, to sygnatariusze listu zadeklarowali wolę współpracy również winnych przedsięwzięciach w dziedzinie szeroko rozumianej ekologii. Na razie niepadły żadne konkrety. Przy okazji niedzielnego koncertu, a także podpisania listuintencyjnego, popołudnie w Uniejowie spędził właściciel Polsatu Zygmunt Solorz. Podobnie jak przed rokiem jeden z najbogatszych Polaków wylądował tam helikopterem. W spacerze po uniejowskimEkomiasteczku towarzyszył mu między innymi Piotr Woźny, prezes ZE PAK. ik
żródło:www.uniejow.pl
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz