Region

Zamknij

Dodaj komentarz

Dostali nagrodę za najwięcej zaszczepionych mieszkańców. Wygrali gminny konkurs

20:27, 30.07.2021 Aktualizacja: 07:22, 27.10.2025
Skomentuj Dostali nagrodę za najwięcej zaszczepionych mieszkańców. Wygrali gminny...

Grzegorz Matuszak,wójt gminy Rzgów, symbolicznie przekazał nagrodę sołectwu Osiecza Druga, którezwyciężyło w konkursie na największy odsetek osób zaszczepionych przeciwkoCOVID-19 w mobilnym punkcie szczepień. Mieszkańcy za taką mobilność otrzymają 3tysiące zł.

Przypomnijmy, że 24 i 25 lipca w Rzgowie przeprowadzono akcję szczepieńprzeciw COVID-19. Gmina zorganizowała konkurs dla poszczególnych sołectw na najwięcejzaszczepionych mieszkańców podczas akcji.

Wczoraj wójt Grzegorz Matuszak wręczył Zbigniewowi Roszakowi, sołtysowi OsieczyDrugiej symboliczny czek na 3 tysiące zł. Pieniądze mieszkańcy mogą wykorzystaćna dowolny zakup związany z działalnością sołectwa.

W ciągu dwóch dni zaszczepiło się 8,20 procent mieszkańców Osieczy Drugiej.A oto jak wyglądały szczepienia w pozostałych sołectwach: Świątniki (6,76 %),Bobrowo (5,93 %), Zarzew (5,70 %), Modła (5,52 %), Kurów (5,06 %), Zarzewek(4,55 %), Bożatki (4 %).

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%